פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

תחזוקה

 
 
חדש: ניקיון מקצועי על ידי באפינג לפרקט טבעי ומריחת מטליזן להברקה 89 ₪ למ"ר. תוצאות מדהימות!
 
להלן חומרי הניקוי הביתיים שלנו:
סבון יומי לפרקט
פוליש לפרקט
סבון לפרקט שמן

חדש הגיעה ערכת ניקוי הכוללת:
  • קלינר בתרסיס
  • סחבה מקצועית
  • מופ לסחבה
Deck & Teak Oil
   
Cleaner Deck & Teak Oil
   

הפרקט נראה שחוק? אנו נחדש ימיו כקדם!

פרקט איכותי אמור להחזיק מעמד במשך שנים רבות, בזכות שמירה על הניקיון, חומרי שטיפה נכונים וגם עבודת תחזוקה תקופתית. אם זאת, לעיתים קרובות אנחנו נתקלים במצבים בהם הפרקט נראה שחוק ועייף ואין לו את האפקט העיצובי המהמם שהיה לו בתחילת ימיו. בין אם מדובר בפרקט למינציה, פרקט תלת שכבתי או פרקט עץ גושני – לכל סוג של פרקט יש את סוג הטיפול המשקם במיוחד עבורו.


בעוד שניתן לבצע פעולות תחזוקה באופן עצמאי אשר יובילו לתוצאות טובות ולמראה מחודש של הפרקט, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע שיוכלו להחזיר לפרקט שלכם את המראה הטבעי הראשוני שהיה לו ולתת לכם אפשרות להנות מהפרקט המעוצב עוד שנים ארוכות.


לצד שירות של אנשי מקצוע כמו הצוות של "פרקט בשרון" שמגיעים עד הבית כדי לחדש את הפרקט, תוכלו להיעזר בחומרים מקצועיים מיוחדים לשמירה על ניקיון הפרקט לאורך זמן רב. אנחנו מציעים סבונים, פוליש, קלינסרים וחומרים נוספים למכירה ללקוחותינו שישמרו את תוצאות הניקוי המקצועי ויבטיחו שתוכלו להנות מפרקט מעוצב, איכותי, עמיד ויפיפה לאורך שנים.


אם במרוצת השנים התעמעם יופיו הטבעי של הפרקט שלכם, לחברת פרקט בשרון יש פתרון מקצועי, שישיב לפרקט את ברק הנעורים ויחסוך לכם את הטרחה וההוצאות הכרוכות בהחלפתו.


במחלקת התחזוקה והשימור של פרקט בשרון צוות מומחים בתחזוקה ובחידוש של פרקטים. צוות החברה המיומן מסוגל להקנות מראה חדש לחלוטין לכל פרקט טבעי – גם אם נרכש לפני 20 שנה – זאת באמצעות המכונות המתקדמות ביותר והחומרים המקצועיים ביותר בתחום.


התקשר וקבל הצעת מחיר לחידוש או לניקוי הפרקט הישן! 09-7400931/6

תחזוקת הפרקט
   
מכונת באפינג לדק מכונת ליטוש לפינות פרקט
   
מסיר כתמים  קשים  
   
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר