פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

ריצוף עץ לבית החדש

 
 

 

אין תחושה טובה יותר מאשר להיכנס לבית חדש, ולהביא באמתחתנו רהיטים חדשים, עיצוב חדש וכמובן ריצוף מיוחד ויוקרתי. אך בעוד העלויות של בתים ממשיכות לעלות, וכך גם מחיריהם של רהיטים חדשים, עדיין ניתן להרגיש בניחוחות הבית החדש באמצעות ריצוץ עץ מתאים – ואפילו במחירים שלא יחייבו אותנו לקחת משכנתא שנייה.

 

עץ הוא התשובה

היתרונות של ריצוף עץ לבית החדש שונים ומגוונים: העמידות, המחיר, האיכות, הסטייל, וכמובן מגוון האפשרויות בהן ניתן להשתמש בו. ריצוף עץ הוא חלק בלתי נפרד מהאופן בו תופסים מעצבים את בתי המשפחות המודרניים, משום שניתן להתקין ריצוף עץ שונה בחדרים השונים. בכך שומר הבית על קו אסתטי מסוג מסוים, אך עדיין מאפשר גיוון ושוני בין החדרים. לדוגמא, ריצוף עץ מסוג אלון בחדר השינה של ההורים וריצוף מעץ אחר בחדר השינה של הילדים או בסלון. רק חישבו על הבית החדש שלכם, כאשר הוא מרוצף בעץ בכל חדריו, ודמיינו את התחושה הנפלאה ואת הנוחות שתלווה אתכם.

 

 

העמידות והנוחות

מלבד עניין הסטייל, ריצוף עץ גם נחשב לעמיד ואיכותי יותר מסוגי ריצוף אחרים. הימים בהם כולנו ריצפנו את הבית שלנו בקרמיקה חלפו, וכיום ישנן עשרות אופציות ריצוף עץ לבית חדש שלא משאירות אופציה אחרת. גם המחיר של ריצוף עץ שם אותו בראש סדר העדיפויות של דיירים בכל העולם, והוא מתלווה לנוחות שבהרכבת הריצוף עצמו. בניגוד לאבן או קרמיקה, ריצוף עץ אינו משאיר סימנים ומלכלך את הבית. זו הסיבה שאנשים רבים המבצעים שיפוץ בוחרים ריצוף עץ על פני ריצוף אחר, ולכן גם במהלך הכנת בית חדש למגורים מדובר על אופציה נוחה וטובה יותר.

 

בחרו בחברה מתאימה

לאחר שהחלטתם על ריצוף עץ לבית החדש, הקדישו זמן לדמיין בראשכם את התוצאה הסופית. החברה המבצעת את ריצוף העץ צריכה לדעת מה אתם מצפים למצוא, ובמקרים מסוימים אף יכולה לייעץ לכם כיצד להשיג את המטרה. סוגי העץ השונים והאופי האחר של כל אחד מהם יכול להשפיע על האופן בו תרצו את הריצוף שלכם, ולכן כדאי לשאול אנשים המבינים בתחום. ריצוף עץ לבית החדש הוא חוויה שלא חוזרת על עצמה הרבה פעמים בחיים, אז לא כדאי לבזבז זמן על חברה לא מנוסה ולא אמינה, שרק תגרום לנו לבזבוז כסף. בשורה התחתונה, עבור ריצוף עץ לבית החדש כדאי שתבחרו באנשי מקצוע עם רגליים על הקרקע.


גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר