פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

ריהוט הבית במושב – אווירה כפרית אמיתית

 
 

עד לא מזמן הבתים שלנו היוו תפקיד פונקציונאלי בלבד. כל אשר היה חשוב לנו הוא לוודא שיש דלת, ארבע קירות ותנאים בסיסיים אשר יעזרו לנו לשרוד. כיום נדמה שהמצב שונה לגמרי ושמעבר לבטיחות שלנו בבית וקורת הגג שתשמור שלנו, חשוב לנו דבר נוסף, אולי יותר מהכל: עיצוב הבית. טרנד עיצוב הבית תפס תאוצה כה גדולה עד שכיום ישנן מאות חנויות אשר מציעות רהיטים אקסלוסיבים, פרטי וינטאז' ואקססוריז שונים – הכל על מנת לעצב את הבית שלנו על פי צו האופנה. נדמה שלעיצוב הבית אין סוף ושטרנדים באים וחולפים, אך לצד אלו ישנם טרנדיים עיצוביים על זמניים אשר בכל נקודה יעניקו לנו משב עיצובי מרענן ואת הטאץ' המנצח.


 

הריצפה בבית – טאץ' עיצובי הכי חשוב

 

נדמה שישנם דגשים שונים לעיצוב הבית כאשר מדובר בבית בעיר או בבית במושב. בית כפרי במושב לעתים רבות נתפס ככזה אשר נרצה לעצב בעיצוב כפרי וחמים לעומת עיצוב עירוני שלעתים הוא יותר אורבני וקר. מה שנותן לבית את האור ומעניק נפח עיצובי משמעותי הוא הרצפה בבית שלנו, ועל כן חשוב להעניק תשומת לב לרצפות שנבחר, או במקרה של בית במושב: רצפת פרקט עץ איכותי. דמיינו לכם בית במושב מוריק, עם רצפת עץ אשר מעניקה לנו את אותו טאץ' עיצובי שעליו תמיד חלמנו – דירה כפרית במושב. הפרקט מעניק תחושה חמימה, ביתית ויוקרתית, וזאת בנוסף לתחושת הוואו המתקבלת מהנראות שלו.


 

ריהוט עץ מאסיבי

 

הריהוט איתו נרהט את הבית שלנו למעשה יצוק את האופי לבית ויכתיב את פעימות הלב שיפעמו בבית שלנו. כאשר נרצה ליצור דירה כפרית במושב הרי שעלינו יהיה לבחור ריהוט שיהלום את הבחירה שלנו. ריהוט מעץ מלא יעניק לנו את הנופח והאופי של בית כפרי. ריהוט עץ מלא מעניק חמימות ואת הכפריות המתבקשת. בעוד כיום הריהוט השלט הוא ריהוט דמוי העץ הנצבע בצבעים שונים, דווקא מסתמנת מגמת חזרה אל הרטרו והענקת כבוד של ממש לריהוט העץ המלא בנראותו הגולמית. בעזרת רהיטים שכאלו תוכלו לתרום לאווירת הכפריות והחמימות בביתכם.


לא כולנו בעלי נטייה לעיצוב ולכן על מנת ליצוק את האופי שנרצה אל הבית שלנו נוכל להעזר באנשי מקצוע שזהו תפקידם. כל שעלינו לעשות הוא לתאר להם את חזוננו ואת חלום הבית המושלם שלנו והרי שמשם החלום שלנו במרחק נגיעה. בית כפרי במושב? רק תבקשו.