פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

פרקט תלת שכבתי

 
 
חדש ! הגיעו הדגמים של קוויק סטפ מסדרת הפרקט הטבעי

פרקט תלת שכבתי – האח המפורסם במשפחה...

פרקט תלת שכבתי הוא הפרקט הנפוץ ביותר בקרב משפחת הפרקט הטבעי. אנו מציעים פרקטים תלת שכבתיים בעובי 14 מ"מ, ומציעים לבחירתכם מבחר עשיר של עשרות סוגי עצים אקזוטיים או קלאסיים, ברצועות (strips) או בקורות (planks).


חומרי הגלם לרצפות הפרקט שלנו הינם מתוצרת חברת TEKA שמקבוצת Plyquet, ומיובאים מגרמניה.


הפרקט התלת שכבתי, כפי שמעיד שמו – מיוצר משלוש שכבות:

  • שכבת הבסיס – מורכבת לרוב מלוח עץ אורן או לִבנה בעובי של 5 מ"מ. תפקיד שכבת הבסיס להוות בסיס חזק לפרקט.
  • שכבת האמצע – מורכבת מרצועות של לוחות הפרוסות לרוחב שכבת הבסיס. תפקיד שכבה זו לייצב את הפרקט ולמנוע תזוזות של שכבת המדרך.
  • שכבת המדרך – זוהי למעשה השכבה שאותה אנו בוחרים לפי טעמנו האישי. השכבה מורכבת מלוח שעוביו 4 מ"מ, שעשוי מעץ המוגן בחמש שכבות של לכה או שמן.

יתרונות הפרקט התלת שכבתי

הפרקט התלת שכבתי נחשב לפרקט חזק ועמיד בגלל מספר השכבות המייצרות יחד חוזק רב. בנוסף, יוצר הפרקט מראה טבעי ומגוון ומגיע במגוון רחב של גוונים וצבעים. הפרקטים מגוונים גם בעוביים וישנם פרקטים בעובי 14 מ"מ כפי שאנחנו מציעים אך בשוק קיימים פרקטים מסוגים שונים – עבים יותר ופחות.


באמצעות טיפול נכון בכל תקופת זמן, לפי קביעת המתקין, ניתן לשמר את איכות הפרקט לאורך זמן. הבלאי הטבעי כמעט נמנע בזכות הטיפול הנכון הזה שכולל שיוף ומריחה של לכות. התקנה מקצועית ואיכותית תאפשר גם היא הנאה מלאה מהפרקט התלת שכבתי לאורך שנים.


פרקט תלת שכבתי הוא פרקט מושלם בכל בית. הוא משתלב בצורה אסתטית ומעוצבת בחדרי אמבטיה ושומר על חוזקו גם בתנאי הלחות הקיימים בחדרים אלו. בנוסף, הוא פרקט עמיד גם בבתים עם ילדים קטנים.


התקנת הפרקט

ההתקנה מתבצעת באמצעות שתי שיטות עיקריות: השיטה הראשונה היא שיטת ההדבקה, לפיה מדביקים את הלוחות על הרצפה עם דבק מיוחד. השיטה השנייה היא התקנה על שכבת ספוג שיוצרת בידוד, ואין צורך בהדבקה.


באולם התצוגה שלנו ניתן לראות עשרות דוגמאות של פרקט מסוג זה מוצגות על גבי במות ששטחן 2 מ"ר ויותר.חדש! הגיע פרקט אלון תלת שכבתי מיושן עם גימור שמן – במראה של פרקט גושני.
   
חתך של פרקט תלת שכבתי
חתך של פרקט תלת שכבתי
אלון צרפתי תלת שכבתי מולבן
אלון צרפתי תלת שכבתי מולבן
   
אלון צרפתי תלת שכבתי גוון קוניאק
אלון צרפתי תלת שכבתי גוון קוניאק
אלון תלת שכבתי סטריפ
אלון תלת שכבתי סטריפ
   
מרבאו תלת שכבתי פלנק לכה
מרבאו תלת שכבתי פלנק לכה
איטליה
איטליה
   
מראה עתיק | old floor
מראה עתיק | old floor
   
 


עקבו אחרי פרקט בשרון בפייסבוק

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר