פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

פרקט מעץ- הפתרון האידיאלי לחיפוי הרצפה

 
 

הרצפה של הבית היא מרכיב חשוב באווירה שתיווצר בו, ויש בה כדי לתרום למראה הכללי שלו. מעבר לתפקידה הפונקציונאלי להוות מצע להתהלך עליו עבור דיירי הבית, כולנו רוצים שרצפת הבית שלנו תיראה אלגנטית, מרשימה ובעלת סטייל. חיפוי רצפה בעץ או במילים אחרות התקנת פרקט מעץ טבעי תשדרג את הרצפה שלנו ותעניק לה את המראה המושלם.

חיפוי רצפה בעץ- זה לא רק יפה זה גם נוח ונקי

חיפוי פרקט הפך לאחרונה לטרנד בתחום הריצוף לבית. מה שהיה נפוץ בעיקר באירופה הקרה הפך ללהיט גם בארצנו החמה, כנראה בשל ריבוי היתרונות שטומן בחובו חיפוי פרקט.
על רקע המגמה ההולכת וגוברת להעדיף את הטבעי, הרי שחיפוי רצפה מעץ הוא פתרון מצוין שיעניק לבית מראה אותנטי, חמים, כפרי ואינטימי. מעבר לכך, המגע של העץ הוא נעים ונוח לכף הרגל, וכך הופכת ההתהלכות על רצפת הבית לחוויה של ממש. מבחינת התחזוקה שלו, חיפוי פרקט לא צובר אבק וקל לנקות אותו מאחר ולא ניתן לשפוך עליו כמויות גדולות של מים, ויש להסתפק בניגובו בלבד בעזרת חומרי ניקוי מיוחדים לפרקטים. מאחר והעץ הוא חומר מבודד, הרי שבאמצעות חיפוי פרקט ניתן לחסוך באנרגיה. חיפוי רצפה הופך את החום שבחוץ במהלך ימי הקיץ או את הקור בימי החורף לידידותיים יותר, כך שאין צורך בהפעלת מכשירי קירור או חימום בתכיפות גבוהה.
זאת ועוד, הפרקט עמיד יחסית לאורך זמן, וגם כאשר המראה שלו נשחק או מתבלה, ניתן לחדשו באמצעות ליטוש ושיוף שלו בנוסף על מריחת לכה בסוף פעולת השיוף.
קיימים סוגים רבים של חיפוי פרקט בצבעים, באיכויות ובעלויות משתנות, כך שהמבחר הוא עצום, ומתוכו יוכל כל המעוניין בפרקט לרכוש את הפרקט החביב עליו המתיישב עם העדפותיו.

כיצד לבחור חיפוי פרקט מתוך המבחר הרב שיש?

נתונים מצביעים על כך שלמעלה מ-90 אחוז מהישראלים נכנסים לאינטרנט לפני רכישתו של מוצר חדש. הרוב אומנם לא תמיד צודק, אך כאשר מדובר ברכישת פרקטים, האינטרנט הוא אופציה מצוינת להתוודע למגוון האופציות הקיימות בתחום. באמצעות שיטוט אינטרנטי ניתן להיחשף לסוגי הפרקטים השונים על צבעיהם השונים ועל תרכובת החומרים מהם הם עשויים. לאחר קבלת רושם ראשוני מומלץ פשוט להגיע אל אולמות התצוגה כדי לראות מקרוב יותר ובאופן ממשי כיצד נראים סוגי העץ השונים ומהו גודלם, כדי ללמוד על דרישות התחזוקה שלהם ועל האופן בו יש להקפיד על ניקיונם.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר