פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

עיצוב מטבחים

 
 

 

 

 תהליך רכישת מטבחים הוא תהליך הכרוך בהתלבטויות רבות  והוצאה כספת לא מבוטלת. לכן חשוב ואף הכרחי שרמת הגימור העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, בכדי שבעתיד לא ניתקל בליקויים אשר יגרמו לכאב ראש נוסף ולהוצאה כספית מיותרת. בואו נבחן מהם הליקויים הנפוצים בקרב מטבחים, וכיצד נוכל להימנע מהם.

 

מטבחים בעלי ליקויים נגרמים לרוב בעקבות עבודה שאינה מקצועית ויסודית של בעל המקצוע. בחרו בקפידה את חברת/ נגריה ממנה תרכשו את המטבח, והיעזרו בהמלצות קרוביכם, או מלקוחות קודמים במקום ואף הגיעו לראות כיצד התבצעה העבודה והאם לא היו תקלות בזמן העבודה.

ליקויים בנפוצים בקניית מטבחים יכולים לקרות עקב:

·         אי חיזוק ארונות המטבח העליונים אל הקיר בארבעת הצדדים.

·         שימוש בחומרי איטום זולים לאטימת החיפויים והשיש.

·         תכנון ושרטוטים של צנרת הביוב והאינסטלציה שאינם מדויקים תגרום לבעיה גורפת בכל המבנה בכללותו.

הליקויים מתחילים כבר בשלבי התכנון, בעל המקצוע או לפחות אחד שטוען שהוא כזה, יצטרך לבחון את מבנה המטבח ולקחת מידות מדויקות לחלוטין בכדי ששאר התהליך יהיה רלוונטי, וללא בעיות.

נקודה מעניינת: במידה ואתם מעוניינים לעצב את שאר חלקי הבית באופן משלים תתעניינו אולי באורן דלתות המעצב דלתות פנים מעוצבות אישית.

שימו לב!

נתון מעניין, הוא שרוכשי מטבחים בקרב חברות מטבחים מתלוננים על בעיות וליקויים בפחות מ- 72% מאשר אצל אלו שרכשו מנגריות מטבחים.

מה שזוקף לזכותם של חברות מטבחים גדולות זוהי הסיבה שלהם יש גב כלכלי גדול המקנה ללקוחות בטחון, שבמקרה ותהיה תקלה כלשהי, יהיה להם אל מי לפנות ובמצבים קיצוניים יותר גם את מי לתבוע. עקב זאת חברות מטבחים גדולות יכולות להרשות לעצמם להתחייב ללקוחותיהם על ביטוח ארוך טווח על מוצריהם, וזהו דבר שמרגיע ואף מושך לקוחות, וכאן חשוב לשים לב מכיוון שלפעמיים יש קאצ', מה שאומר שתמיד לפני שנחתום על חוזה גם אם מדובר בחברה גדולה חשוב לקרוא בו את כל האותיות הקטנות ולהבין למה באמת יש לנו אחריות.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר