פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

עיצוב הבית בשילוב פרקט ואלומיניום - לשלב בין הכפרי למודרני

 
 

ישנם שני חומרים הידועים בתרומה האדירה שלהם לעיצוב הבית. חומר אחד הוא כמובן הפרקט שכולנו מכירים - הוא הריצוף המוביל, האיכותי, וגם היפה ביותר, ואנשים רבים שמחפשים עיצוב כפרי יחסית, עם תחושה אותנטית וטבעית בוחרים בפרקט. המרכיב השני שאנו מדברים עליו הוא האלומיניום. האלומיניום לכאורה הוא היפוכו של הפרקט - הוא אמנם חזק ויעיל כמוהו, ומגיע בעיצובים רבים, אך הוא מתאים יותר לעיצוב מודרני - יש לו מראה מתכתי מובהק,  ומי שמחפש עיצוב שמשדר הרבה מאד יוקרה ומינימליזם מסוים, יבחר באלומיניום .אנחנו רוצים לשבור עבורכם את המסגרות, ולהסביר לכם איך אפשר ללב בין אלומיניום לבין פרקט, ובעצם ליצור בית בעיצוב כפרי, שמשלב בתוכו אלמנטים מודרניים מובהקים.

 

איך הדברים יכולים להשתלב ביחד?

 

  • חלון בלגי בסלון - ניקח למשל את הסלון שלכם. באופן טבעי, אתם תרצו לעצב את הסלון שלכם עם פרקט גדול ומפואר. פרקט בסלון הוא שילוב מעולה, כי הוא באמת נותן תחושה משפחתית, והוא גם מרשים מאד את האורחים. כאן בדיוק נכנס לתמונה האלומיניום. כדי ליצור סלון באמת נעים, מומלץ בחום להשתמש בפרופילים בלגיים. הפרופיל הבלגי בעצם לוקח פתח גדול במיוחד, ומחלק אותו ללוחות זכוכית. כך מקבלים מצד אחד הרבה אור טבעי שנכנס לסלון, אבל שומרים על סדר. את הפרופיל הבלגי, מכינים כמובן מאלומיניום. כך אנו רואים, איך אלומיניום יכול לשרת אותנו דווקא בסלון הביתי, שכן השימוש שלו לא יוצר בהכרח מראה קר, אלא ההפך - הוא עוזר לנו ליצור תחושה נעימה יותר, תוך שימוש באמצעים חדשים.

  • תריסי אלומיניום בחדר הילדים - יש מי שאוהב מאד להתקין את רצפת הפרקט בחדר הילדים. יש לכך כמה סיבות טובות מאד - כי הפרקט הוא משטח נעים יחסית, הוא מבודד מעולה מפני קור, והוא גם איננו קשה, ולכן אם הילד רץ ומחליק - אין סכנה לפציעה. איך כל זה משתלב עם האלומיניום? פשוט מאד - בחדרי ילדים ריבם, אתם תרצו להתקין תריסים איכותיים, שמאפשרים גם שליטה מדויקת יחסית, אך גם עיצוב יפה. מבחינה זו, אלומיניום מספקים לכם בדיוק מה שאתם צריכים - הם ניתנים לסגירה ופתיחה בכל זווית שאתם תרצו, כולל סגירה מלאה או פתיחה מוחלטת במידה הצורך. כמובן שהם מגיעים בעיצובים מיוחדים, שאף מותאמים לחדרי ילדים - ומכאן השילוב הנהדר שלהם עם הפרקט, ויצירת אווירה נעימה.

 

עוד כמה אפשרויות שאפשר לשקול

 

כמובן שיש עוד כמה אפשרויות לשילוב בין אלומיניום לבין פרקט בבית שלכם. כך למשל, אפשר לשלב בין דלת אלומיניום לחדר לבין פרקט שיותקן במסדרות. אפשר לשלב בצורה נהדרת בין חלונות אלומיניום לבין פרקטים עמידים למים בחדר הרחצה, ובקיצור - האפשרויות הן רבות מספור. כך תוכלו לרתום שניים מהחומרים האיכותיים ביותר כיום - לטובת עיצוב הבית שלכם, בשילוב בין הכפרי למודרני.


המאמר באדיבות שחר אלומיניום