פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 
 

מתי כדאי להשקיע בדק סינטטי?

 

בשנים האחרונות, יותרויותר אנשים מגלים את היתרונות הרבים של דק סינטטי ובוחרים בו על פני אפשרויותאחרות. דקים סינטטיים משמשים מגוון רחב של מטרות  ובין היתר: ריצוף פנים וחוץ, בנייה של פרגולות,לצורך גידור, חיפוי לקירות ועוד.. ועוד.. מכיוון שאחד היתרונות החשובים של דקסינטטי, טמון בעובדה שדק זה מתאים לאקלים הארץ הישראלי, אנשים רבים המתלבטים ביןדק מעץ טבעי לדק סינטטי, בוחרים בסופו של דבר בדק הסינטטי. בכדי ליהנות מכלהיתרונות של דק סינטטי (ויש הרבה כאלו), חשוב לבחור בקפידה הן את סוג הדק – קיימים מגוון רחב של סוגי לוחות דק סינטטי וגם את בעל המקצוע אשר יבצע את התקנת הדקים –ההתקנה חייבת להתבצע ברמה גבוהה ואיכותית. שימת דגשים על פרמטרים אלו, תבטיח הנאהממלוא התועלות והיתרונות של הדק הסינטטי. 


 

דגשים חשובים בבחירת דק סינטטי

 

דק סינטטי יכול לשמש למגוון רחב של מטרות ושימושים ובגלל עמידותו הגבוהה, ניתן ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. יחד עם זאת, בכדי שאותודק סינטטי אכן יענה על שביעות הרצון המלאה של הרוכשים, חשוב בשלב הראשון, לבחור בקפידה את החברה ממנה תרכשו את הדק. 


החברה חייבת להיות מקצועית ומנוסה בתחום ואף לספק תעודת אחריות על הרכישה. יש לשים לב, שטווח המחירים של דקים סינטטיים הינו רחב, לכן, בכדי להבטיח רכישה של דק איכותי במחיר הוגן, חשוב לאסוף כמה שיותר מידע אודות הסוגים והמחירים. דק סינטטי מסוג איכותי טומן בחובו יתרונות כגון: עמידות מפני תנאי מזג האוויר, הוא קל לניקוי ולתחזוקה והוא ידידותי לסביבה, כך שבכדי ליהנות מהיתרונות הללו, חשוב לוודא שהסוג הנבחר הוא אכן סוג איכותי – במידה ותזמינו את הדק ממקום מקצועי ואמין, תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות הדק בואתם בוחרים. 


פרמטר נוסף וחשוב עליו מומלץ לשים דגש בעת בחירת דק סינטטי הוא איכות ההתקנה, יש לוודא שההתקנה מתבצעת בצורה מדויקת ואיכותית על ידי מתקינים מורשים ובעלי ניסיון בתחום. שימת דגש על כל הפרטים הללו תבטיח כאמור, את הבחירה הטובהביותר.


 

ההשקעה משתלמת עבור כל מטרה

 

לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם מחפשים דק  – אם מדובר בדק לצורך בניית פרגולה, ריצוף החצר או בניית גדר לבריכה. דק סינטטי איכותי יספק ללא כל ספק את הפתרון הטוב ביותר על מלוא הדרישות והצרכים שלכם ממנו. מכיוון שהוא עמיד מפני תנאי מזג האוויר, הוא לא יישחק כתוצאה מהשמש ולא יפגע מרטיבות. מכיוון שהוא לא מצריך תחזוקה מיוחדת, כל שתצטרכו זה לנקות אותו באופן בסיסי מדי פעם ופעם. מכיוון שהוא מגיע במגוון רחב במיוחד של דגמים וגוונים, תוכלו לבחור את הגוון אשר ישתלב בצורה הטובה ביותר עם החלל ומכיוון שיש לו כל כך הרבה יתרונות, אתם עתידים ליהנות מכולם.