פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

מי מבצע עבורנו התקנת פרקטים?

 
 

 החלטתם להניח פרקטים בבית? מזל טוב - בחרתם בשיטת ריצוף פופולארית, איכותית, שתיתן לבית שלכם ולחדרים שלו מראה חמים, משפחתי וטבעי. לא משנה אם בחרתם פרקט סינתטי או פרקט מעץ טבעי, תמיד יגיע השלב בו צריך לבצע התקנת פרקטים. האם אתם צריכים לבצע פעולה זו בעצמכם? ממש ממש לא! למעשה, חברת פרקטים מקצועית וטובה, היא כזו שתבצע עבורכם התקנת פרקטים בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר. הדבר חוסך לכם טרחה רבה, ומפנה לכם זמן רב, כך שאתם יכולים להמשיך בחיי היום יום שלכם, ולתת לחברה מקצועית לטפל בפרקט. למרות זאת, לפני ששמים לכם את הפרקט בחדר, כדאי שתשימו לב למספר פרמטרים שיכולים לבצע על הליך ההתקנה.

 

דברים שכדאי לשים אליהם לב

ראשית, במידה ואתם עורכים שיפוץ כללי בחדר, או לחילופין בונים חדר חדש, אתם חייבים לדעת כי התקנת פרקטים היא השלב האחרון בחדר. למה השלב האחרון? משום שהרבה יותר קל להתאים את הפרקט לשאר הרכיבים בחדר, מאשר להתאים את שאר הרכיבים בחדר כמו דלתות, קירות וכיו"ב - אל הפרקט. הדבר פשוט יחסוך לכם טרחה וכאב ראש להמשך, ולכן מומלץ להשאיר התקנת פרקטים לשלב האחרון.

כמו כן, רצוי שתדאגו לחימום מסוים בחדר. זה לא אומר שאם החודש בעת התקנת הפרקט הוא אוגוסט צריך להדליק חימום, אבל בעיקרון חדר בו מתקינים פרקט צריך להיות חדר לפחות בטמפרטורה של 18 מעלות, זו טמפרטורה שאפשר למצוא ברוב הבתים הישראליים ברוב ימות השנה. אם במקרה מדובר ביום קר במיוחד, צריך לדאוג לחימום מתאים. את שאר העבודה כמו ייבוש הרצפה, בדיקת לחות, הכנת השטח וכיסויו - חברת הפרקטים כבר תבצע עבורכם בצורה הטובה ביותר.

 

פרקט בשרון מתקינים עבורכם כל פרקט

מחפשים פרקטים טובים? רוצים חברה מקצועית ואמינה שתבצע עבורכם התקנת פרקטים בצורה המיטבית ותחסוך מכם את ההתעסקות בנושא? חברת "פרקט בשרון" מציגה בפניכם מגוון רחב של פרקטים מסוגים שונים - לא משנה אם אתם מחפשים פרקטים יוקרתיים מעץ גושני, או פרקטים סינתטיים פשוטים - חברת "פרקט בשרון" מציעה לכם אותם. אנחנו מתחייבים לספק לכם פרקטים איכותיים, וכמובן לבצע עבורכם התקנת פרקטים במהירות וביעילות. בפרקט בשרון יש צוות מיומן של מומחים בנושא פרקטים, ואנחנו מתמחים בפרקטים עבור בתים פרטיים, כמו גם משרדים, אולמות, וכיו"ב.

 

אז אם אתם מחפשים פרקט איכותי וטוב, פנו אל "פרקט בשרון" ותוכלו לבחור ממגוון הפרקטים האיכותיים והיפהפיים שלנו.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר