פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

מה הקשר בין פרקטים לבין בית חכם?

 
 

 על מנת להסביר מהו הקשר בין בחירה נכונה של פרקטים מעוצבים לשילובם בתוך בית חכם, נסביר תחילה בכלל מהו בית חכם. בית חכם איננו מוצר לכשעצמו, הוא מבוסס על מספר מוצרים שתכליתם היא אחת - ליצור עבורכם סביבה נוחה לניהול הבית. לא עוד 12 שלטים למכשירים השונים בבית, לא עוד חשש מכך שהבית יקרוץ לגנבים כשאנו לא נמצאים - באמצעות בית חכם אתם מקבלים שליטה מלאה על כל המערכות בבית. איך זה עובד? בית חכם הוא למעשה פלטפורמה שמאפשרת לכם שליטה מרחוק על כל המכשירים בבית, באמצעות מערכת מרכזית. היתרונות של מערכת זו הם עצומים: לשלוט על כל אמצעי הבידור והפנאי ממקום אחד, לתת אשליה כאילו הבית בפעילות למרות שאנחנו בחופשה, להפעיל מערכות בצורה חסכונית ועוד ועוד יתרונות רבים ומגוונים.

 

אבל מה הקשר אל פרקטים מעוצבים?

היכן פרקטים מעוצבים ומושקעים נכנסים לסיפור? לכאורה, אין שום קשר בין בית חכם לבין עיצוב מושקע של פרקטים. בית חכם הוא פלטפורמה לניהול שוטף ונכון של הבית, ופרקטים הם בכלל אלמנט עיצובי. אבל כשאתם משדרגים את הבית שלכם, או בונים אותו כבית חכם, אתם נותנים אמירה מסוימת. האמירה הזו חייבת להיות מגובה במראה תואם. אין שום טעם בשדרוג של בית חכם בלי שיש לו את המראה המתאים וההולם.

כיום, פרקטים נחשבים לשיטת ריצוף יוקרתית ומיוחדת מאד. לדוגמא, פרקטים סינטטיים שנותנים מראה מיוחד, טבעי מאד, ולמרות זאת לא דורשים מכם את הטיפול השוטף בעץ. או לחילופין, פרקטים מעץ מלא שנותנים גם מראה טבעי מאד, שאין לו תחליף, וידועים ככאלה, שרק מקצוענים יכולים להרכיב אותם כמו שצריך. כל אלה יכולים להשתלב בצורה נהדרת עם בית חכם שתוכנן כהלכה, וכך יהיה לכם בית שגם מתנהל בצורה חכמה ונוחה, וגם בעל מראה ייחודי, טבעי ומקורי.

 

עובדים רק עם המקצוענים

גם כשמדובר בשדרוג והפיכה של הבית שלכם אל בית חכם, וגם כשמדובר בהתקנה של פרקטים, חשוב שתפנו אל הגופים המקצועיים ביותר העוסקים בתחומים הללו. בתחום של בית חכם חשוב לעבוד מול חברה שיש לה ניסיון בתחום - אין כיום בתים חכמים רבים בישראל, ולכן חשוב לוודא, שהאנשים מולם אתם עובדים, באמת יודעים את מלאכתם, וכי יש להם ניסיון בתחום, בארץ או בחו"ל. בתחום של פרקטים, יש תחרות רבה מאד בשוק - לא משנה איזה פרקטים אתם רוצים עבור הבית החכם שלכם, חשוב שתרכשו אותם מחברה שיש לכם אמון מלא בה, ושתוכלו להתרשם מעבודות קודמות שהיא ביצעה בבתים פרטיים.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר