פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

מדוע הפכו פרקטים מפורצלן וגרניט ללהיט החדש בתחום הריצוף?

 
 

הפרקט פרץ בשנים האחרונות אל תחום ריצוף הבית והפך, לבחירה נפוצה בקרב דיירים רבים. למרות זאת, חסרונותיו של הפרקט עדיין מרחיקים ממנו לא מעט קונים, שחוששים מרגישותו הרבה למים ומהתחזוקה הדורשת שלו לעומת סיגוי פרקטים אחרים. בשורה משמחת למתלבטים: חיפוי הרצפה באמצעות פרקט גרניט ופורצלן ישם קץ להתלבטויות ויאפשר לכם ליהנות מכול העולמות בעת ובעונה אחת.

יתרונותיו של פרקט העץ ויתרונותיהם של הגרניט והפורצלן- הכול ב"חבילה" אחת

פרקט גרניט ופורצלן הוא סוג של חיפוי לרצפה המהווה הכלאה בין יתרונותיו של פרקט העץ ליתרונותיהם של אריחי הגרניט והפורצלן. מחד, חיפוי מסוג זה מעניק מראה זהה כמעט לזה של הפרקט העשוי עץ טבעי, משרה אווירה חמימה ואותנטית בבית ומקנה לו חזות אלגנטית, יוקרתית ומהודרת. מאידך, אין לו את החסרונות המאפיינים פרקטים מעץ טבעי שהם פגיעים מאוד בפני שריטות ומכות, אינם עמיד במים ועלות רכישתם והתקנתם גבוהה. גרניט ופורצלן הם למעשה מעין דגם משופר של חומר קרמי, שהוא חזק מאוד ואטום לנוזלים. אלו הם אריחים עמידים וחזקים שניתן לחפות בהם גם חללים רטובים (חדר הרחצה, מטבח, מרפסת וכד'), התחזוקה שהם דורשים היא מינימאלית ועלותם נוחה יחסית לכיס. פרקט גרניט ופורצלן הוא אם כן פתרון אידיאלי עבור אלה שמתלבטים כיצד ובאילו חומרים לצפות את רצפת ביתם, והוא מאפשר להם ליהנות משילוב יתרונותיהם של כול החומרים גם יחד. אריחי פורצלן וגרניט דמוי פרקט קיימים במגוון רב של גדלים, צורות וגוונים, ניתן לחפות באמצעותם כול חלל וכיום נעשה בהם שימוש לא רק בבתים פרטיים, אלא גם במקומות ציבוריים.

הסוגים העיקריים של פרקט גרניט ופורצלן

אלו שרוצים לרצף את חללי הבית השונים בפרקט גרניט ופורצלן יוכלו לבחור בין שני סוגים עיקריים: מזוגג והומוגני. אריחים דמוי פרקט מהסוג המזוגג הם אריחים שעברו זיגוג, הם דוחים נוזלים באופן מוחלט וקלים לניקוי.  אריחים דמוי פרקט מהסוג ההומוגני הם אחידים במראה שלהם, מאחר שלא עברו תהליך זיגוג, הם נחשבים עמידים, חזקים ומאסיביים יותר, ולפיכך עלותם גבוהה יותר מעלותו של דמוי הפרקט המזוגג. החיסרון המרכזי של אריחים אלה הוא יכולתם הנמוכה יותר לספוג מים. הבחירה בין שני הסוגים צריכה להיעשות על בסיס שיקולי תקציב ובהתאם לצרכים של המבקשים לרכוש את פרקט הגרניט והפורצלן. עוד כדאי לוודא במסגרת ביצוע רכישת פרקט פורצלן וגרניט, כי המוצר הנרכש הוא איכותי ועומד בתקנים, וכי החברה המייבאת את המוצר היא אמינה ומקצועית ומסוגלת לתת ייעוץ יעיל למתלבטים.

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר