פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

למה כדאי לרכוש דווקא פרקט גרמני לריצוף הבית?

 
 

פרקטים מעץ לחיפוי הרצפה, שעד לפני כמה עשרות שנים נחשבו לנחלתו של העשירון העליון, הפכו נפוצים מאוד כיום בבתים ובדירות רבות. מה שבעבר אפיין ארמונות מלוכה או בתים של אצילים אירופאים הפך כיום למוצר שנרכש על-ידי ה"המון". בשל הפופולאריות הגואה לה זוכים הפרקטים, ההיצע הקיים בשוק זה רק הולך ומתרחב, וקיימים כיום סוגים רבים של פרקטים בגוונים, צבעים ודגמים שונים. כמה מילים על הפרקט הגרמני, הנחשב לאחד מסוגי הפרקט האיכותיים ביותר במאמר הבא.

 

 

פרקט גרמני- יתרונות 

פרקט גרמני הוא פרקט המיובא לארץ מגרמניה, והוא נחשב לפרקט איכותי ויוקרתי ביותר. רכישתו של פרקט גרמני מאפשרת קודם כל ליהנות מיתרונותיו של כל פרקט עץ : פרקט עץ מקנה מראה מיוחד לבית ויוצר בו אווירה כפרית וחמה, הוא מבודד מחום ומקור ובכך חוסך באנרגיה, נעים להתהלך עליו וחזותו המרשימה נותרת על כנה למשך שנים רבות. מעבר ליתרונות המאפיינים את מרבית סוגי הפרקטים העשויים מעץ מלא, לפרקט הגרמני יתרונות נוספים. הוא נחשב רגיש פחות למים בפרט ועמיד וחזק יותר בכלל, מאחר שהעץ בו נעשה שימוש בגרמניה הוא "גמיש" יחסית, תכונה הבאה לידי ביטוי בכך שהתכווצותו והתרחבותו על רקע תנאי מזג האוויר לא מזיקות לו יתר על המידה, והוא אינו מאבד מהמראה המיוחד שלו. כמו כן, מאחר והמודעות להתחממות כדור הארץ ולצורך לשמור על הסביבה ולטפחה הוא גבוה יותר באירופה, הרי שהגרמנים מקפידים יותר לייצר פרקטים מחומרים ידידותיים לסביבה. נוסף על כך, ניסיונם הרב של הגרמניים בייצור פרקטים אפשר להם לפתח גם מוצרי תחזוקה וניקיון לשמירה מיטבית על הפרקט, כך שכול הרוכש פרקט גרמני יכול "להיות שקט" בכול הנוגע לתחזוקה שלו. לבסוף, ניתן למצוא פרקט גרמני בערב רב של סוגים, דגמים, צבעים וטקסטורות ובטווח רחב של מחירים. ריבוי האופציות מאפשר לכל מי שחפצה נפשו בפרקט המיובא מגרמניה למצוא בדיוק את הסוג המתאים לו המתיישב עם יכולותיו התקציביות. קיימות חברות גרמניות רבות המייצרות פרקטים, כמו למשל Krono, Sensa, Kronotex, Classen ועוד, כך שמומלץ כי כל המבקש לרכוש פרקט גרמני יעשה סקר שוק קצר, ויבחן במסגרתו איזוהי החברה היצרנית הטובה ביותר.

 

 

איכותם של המוצרים הגרמניים

כדאי לזכור כי המוצרים הגרמניים ידועים כמוצרים טובים, וכי הם זוכים לשם בינלאומי.
מוצרי האודיו הגרמניים, המכוניות הגרמניות, מכונות הכביסה ומייבשי הכביסה (והרשימה עוד ארוכה)- רבים מעדיפים לרכוש דווקא מוצרים גרמניים בשל האיכות המיוחסת להם. זוהי עובדה נוספת שרצוי שתילקח בחשבון על-ידי המבקשים לרכוש פרקט לבית.

 


גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר