פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

כמה מילים על פרקט אשל מולבן

 
 

 רוצים לשדרג את מראה הבית באמצעות התקנת פרקט? מתלבטים בין סוגי הפרקט הרבים שמציע שוק הפרקטים? ככל שתהיה בידכם אינפורמציה רבה יותר על סוגי הפרקטים השונים, ההחלטה לגבי סוג הפרקט האידיאלי תהיה מושכלת ונכונה יותר. כמה מילים על פרקט אשל מולבן במאמר הבא.

 

על פרקט אשל מולבן ועל יתרונותיו בעיצוב הבית

 

פרקט אשל מולבן הוא פרקט העשוי מעץ האשל, והיתרונות שלו מורכבים מסך היתרונות שטמונים בהתקנת פרקט ומיתרונות הפרקט המולבן או הפרקט הלבן. יתרונות התקנת הפרקט הם במראה של ההעץ שיוצר אווירה אלגנטית ומיוחדת בבית ומשרה תחושה חמימה, במגע שלו שהוא נעים לכפות הרגליים המסתובבות בבית, בתחזוקה הפשוטה שלו ובעובדה שהוא לא צובר אבק, בתכונות המבודדות שלו שמאפשרות לחסוך באנרגיה ובכסף ובהיותו ידידותי לסביבה. בשל יתרונותיו הרבים של פרקט העץ הוא הופך לפתרון חיפוי יותר ויותר פופולארי בבתים רבים. ככל שהביקוש לפרקטים הולך גדל, כך הולך שוק זה ומתפתח יותר ויותר, וכיום רבים מעדיפים לבחור דווקא בפרקט הלבן. פרקט לבן הוא פרקט עץ שנצבע בצבע בהיר באופן ששומר על המרקם של העץ ובו זמנית "צובע" אותו (במלוא מובן המילה) בעניין. צבעים בהירים יוצרים אשלייה של מרחב גדול יותר ומשרים תחושה של רוגע ושלווה. על כן, פרקט אשל מולבן הוא אופצית חיפוי שרבים בוחרים בה, בשל תחושת הנינוחות שהיא מעוררת. מעבר לכך, הצבע הלבן משתלב כמעט עם כל סגנון עיצובי והוא מתאים לסוגים רבים של רהיטים.

 

התקנת פרקט אשל מולבן- לתת למקצוענים לעשות את העבודה

התקנת פרקטים בכלל והתקנת פרקט אשל מולבן בפרט היא מלאכה שכדאי להשאיר למקצוענים. על אף שקיימים סוגים של פרקטים שניתן להתקין בשיטת עשה זאת בעצמך, מומלץ לאתר איש מקצוע המיומן ומנוסה בהתקנת פרקטים כדי להבטיח שההתקנה תהיה מקצועית ואיכותית ושהפרקט יישמר לאורך זמן. מרבית החברות העוסקות במכירת פרקטים מעסיקות גם אנשי מקצוע שיבצעו את ההתקנה, ועל כן כדאי לרכוש את הפרקט מידי חברה אמינה שמוכרת מוצרי איכות, שמתחייבת למתן שירות מקצועי ושיש לה תודעת שירות גבוהה.  

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר