פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

טיפים לעיצוב חדרי רחצה

 
 

עיצוב של חדר הרחצה הוא פרויקט עמוס באתגרים. בחירת חומרי הבניין הנכונים, בחירת חיפוי ויצירת מספיק מקומות אחסון ופתרונות מידוף הם שלושת האתגרים הגדולים ביותר. לצדם, חשוב לבחור בעיצוב נעים, מזמין ומפנק, שיגרום לכם להרגיש טוב כשתיכנסו אל חדר הרחצה. 

שאלנו את המומחים שלנו מהם הטיפים החשובים ביותר לעיצוב חדרי רחצה:


ריצוף וקרמיקה

בחירת הריצוף וחיפויי הקרמיקה חשובה ליצירת מתחם מוגן מרטיבות, נעים ומזמין. חשוב לבחור בריצוף איכותי, עמיד בפני מים וחזק לאורך זמן. היום קיימים בשוק מגוון סוגים של ריצוף שמתאימים באופן ייחודי לחדרי אמבטיה וחללים רטובים אחרים ומגיעים במגוון דוגמאות וטקסטורות, כך גם מבחינת הקרמיקה.

הריצוף שאתם בוחרים צריך להיות תואם לריהוט, לקרמיקה שעל הקיר, לכיור שבחרתם ולכל פריט אחר. מומלץ לבחור בגוונים נייטרלים שיאפשרו לכם לשנות את מראה חדר האמבטיה במהלך השנים. 


 
חדר אמבטיה מעוצב
 


בחירת צבעים

בחירת הצבעים השולטים בחדר הרחצה היא בחירה אינדיבידואלית כמובן, אבל חשוב להשקיע מחשבה בבחירת גוונים שילכו אתכם לטווח הארוך. מומלץ לבחור בחדר רחצה בעל צבעים נייטרליים כמו לבן, שמנת, אפור או שחור-לבן ולהוסיף נגיעות של צבע באמצעות אביזרים שונים.


יצירת מקומות אחסון

אחסון הוא דבר חשוב בכל חדר רחצה, מאחסון המגבות הנקיות דרך מוצרי הטואלטיקה ועד נייר הטואלט ומוצרי ניקיון. תכננו את החלל נכון כך שתוכלו לשלב כמה שיותר מקומות אחסון. מקום טוב לאחסון הוא מתחת לכיור, על ידי יצירת ארונית מדפים סגורה שמאחוריה ניתן לאחסן את כל הפריטים הקטנים.

מדפים מהווים ניצול נכון של קירות חדר האמבטיה לצרכי אחסון.  כיום ניתן למצוא מערכות מידוף חכמות העשויות מחומרים עמידים בפני רטיבות ומאפשרות אחסון של פריטים ספציפיים בתלייה, למשל מגבות, סבונים, בקבוקי שמפו וכדומה.


 
חדר אמבטיה עם פרקט
 


השאירו מקום לאישיות שלכם

למרות שמדובר בחדר רחצה תנו לעצמכם מקום להתבטא. אפשר למצוא בחנויות פריטי נוי מתאימים לחדר אמבטיה, להוסיף עציצים שיונחו על החלונות ויוסיפו נגיעות של ירוק בעיניים, לעטר את הקירות עם צלחות קרמיקה מעוטרות או כל דבר אחר שעמיד בפני רטיבות ויוסיף צבע ועניין.