פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

הפופולאריות של פרקט אלון

 
 

 כאשר אנשים צריכים לבחור פרקט להתקנה, נראה כי עומד בפניהם מגוון רחב מאד של אפשרויות: ראשית' לבחור האם הם רוצים פרקט טבעי או פרקט סינתטי. אם הם בוחרים בהתקנה של פרקט טבעי' הם צריכים להחליט האם לבחור בהתקנה של פרקט "קלאסי" או בפרקט גושני (מעץ מלא) שהוא יקר יותר אבל גם בעל מראה מיוחד וטבעי יותר. לא משנה אם בחרתם את השיטה הקלאסית או היוקרתית, עוד דבר שאתם צריכים לבחור הוא סוג העץ. כמובן שקיים מגוון של עצים לבחירה, כולם טובים ומעולים כמו דובדבן, מייפל, ג'אטובה, ועוד סוגים שונים ומגוונים של פרקטים. נראה כי במקרה של הציבור הישראלי, הפופולאריות של פרקט אלון היא גבוהה מאד. נשאלת השאלה -  מדוע דווקא האלון?

 

יכול להיות הכל

אחד מהמאפיינים של פרקט אלון הוא העובדה שניתן לשחק איתו, ולהגיע איתו לתוצאות שונות ומגוונות מאד. לא משנה אם אתם מחפשים פרקט בהיר או פרקט כהה, פרקט שיונח בצורת פסים או בצורת אריחים - האלון הוא התשובה עבורכם. כמו כן, עץ האלון הוא עץ שנפוץ מאד בישראל, לכן בניגוד לסוגי פרקטים אחרים, הוא זול יותר כי אין צורך לייבא אותו מארצות אחרות.

אגב, לכל מי שמתעניין בהיסטוריה, האלון מצוין כבר במקורות היהודיים כמו ספר עמוס, בתור דוגמא לעוצמה ולכוח, ואף שלכת האלון מצוינת בספר ישעיהו כשארית הפליטה של ישראל לאחר הגלות. כלומר, מדובר גם בעץ עם "שורשים יהודיים....

המראה של פרקט אלון משתנה מאד ויכול להתאים לסוגים שונים ומגוונים של חדרים - למי שמחפש את המראה המעט מיושן והקלאסי, וגם למי שמעוניין במראה חדשני ומודרני יותר.

 

פרקט בשרון מציעים לכם פרקט אלון איכותי

מחפשים פרקט אלון עבור הדירה שלכם? חושבים שהמראה של האלון הוא אולטימטיבי עבור החנות שלכם? הגעתם למקום הנכון! ברוכים הבאים אל "פרקט בשרון", החנות המובילה בישראל למכירה והתקנה של פרקטים מסוגים שונים. אנחנו ב"פרקט בשרון" מבינים, כי אתם רוצים את הריצוף הטוב ביותר, לא משנה אם זה עבור הבית שלכם, המשרד או האולם שלכם - ולכן אנחנו מציעים לכם מגוון של פרקטים עשויים מעץ האלון האיכותי והמיוחד.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו, וליהנות מגלריה ייחודית שתציג לכם את הפרקטים השונים שבנינו, כאשר עץ האלון משמש לנו כחומר גלם איכותי ויוקרתי.

 

אז אם אתם מחפשים פרקט אלון, או כל סוג אחר של פרקט - בואו אל "פרקט בשרון" ותקבלו את הפרקט הטוב ביותר!

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר