פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

המטבח שלכם זועק לפרקט חדש

 
 

פרקטים הם אמנם פיתרון ריצוף נהדר לכל הבית, אך נדמה כי למטבח יש ייחודיות מסוימת בכל הקשור לנושא. בעת שיפוץ בית קיים או לחילופין רכישת בית חדש, רבים מאיתנו תוהים כיצד יש לרצף את המטבח. העובדה, כי מדובר בחדר או איזור חשובים מאוד בבית וצריכים להיות נתונים לניקיונות רבים יותר מאשר מקומות אחרים, הופכים את הבחירה בסוג הריצוף לקריטית. רמת איכות החיים שלנו מושפעת מהאופן בו נרצף את המטבח, ולכן ישנו רק פיתרון אחד שיכול לענות על כל הקריטריונים: פרקטים.

 

 

לא רק בגלל האסתטיקה

 

פרקטים לעיטור המטבח הם הרבה יותר מתשובה אסתטית ויעילה לשאלה באיזה ריצוף לבחור. פרקטים לעיטור המטבח מכניסים אווירה חדשה למטבח שלנו, והופכים אותו למודרני וקסום. בנוסף, קשה לחשוב על ריצוף אחר שהוא גם עמיד וגם יפה, ולכן פרקטים לעיטור המטבח הם האופציה היחידה. על מנת להבין לעומק מה הם היתרונות של פרקטים לעיטור המטבח על פני ריצוף אחר, כדאי לסקור בקצרה את הפרקטים ואת הייחודיות שלהם.

 

 

למה כולם רוצים פרקטים?

 

בשנים האחרונות הבחירה בהתקנת פרקטים היא חלק בלתי נפרד מכל ריהוט בית ודירה. הנוחות והיעילות המלווה פרקטים, לצד איכויות אסתטיות יוצאות דופן, הפכו את הבחירה בפרקטים לצורך של ממש. אם עד לפני עשר שנים היה שמור ריצוף הפרקטים לבתי עשירים בלבד, הרי שכיום בעזרת ההתקדמות הטכנולוגית והתחרות בין החברות הפכו מחירי הפרקטים את סוג הריצוף הזה לזמין יותר עבור אוכלוסייה רחבה מאוד. פרקטים הם בראש ובראשונה הכרזה על כך שהושקעה מחשבה לריצוף, ולא שבחרנו בריצוף שהוא ברירת המחדל. במילים אחרות, לא עוד קרמיקה מיושנת או בטון אגרסיבי, אלא פרקטים עדינים שיכולים להתאים במטבח, בחדר השינה, בסלון ואפילו בחצר או במרפסת.

 

 

בשיפוץ, בבית החדש ואפילו כמתנה

 

יתרון נוסף של פרקטים לעיטור המטבח קשור למקוריות שלהם: חושבים על מתנה לאחד ההורים שבחר בבישול כתחביב ומבלה את זמנו במטבח? נסו לקשט את המטבח שלו בפרקטים יעילים ונוחים, והבטיחו כי לא רק חווית הבישול שלו תשודרג, אלא גם הניקיונות יהפכו לנוחים וקלים יותר. סמרטוט לח בלבד יכול להבריק כל פרקט איכותי, וימנע מכם בטווח הארוך את כאבי הגב אליהם עדיין לא התרגלתם. איכות החיים שלכם עומדת לעבור מהפך, אז תגידו שלום לריצוף הישן ותתחילו להתרגל לפרקט המתקדם שילווה אתכם בשנים הבאות.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר