פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

הום סטיילינג

 
 

רוצים בית מעוצב ומרשים? בית מרשים שגם משרת את כל הצרכים שלכם וגם גורר תגובות התפעלות מכל מי שמגיע לבקר אתכם? הום סטיילינג איכותי הוא כנראה  הפתרון המושלם עבורכם!  

אז מהו בכלל הום סטיילינג? איך הוא משרת את הבית שלכם ואיך ניגשים לבחירת איש המקצוע הנכון לביצוע המשימה? 


מהו הום סטיילינג?

הום סטיילינג הוא ביטוי לכלל האלמנטים הקשורים בעיצוב הבית, ונועד למעשה לשפר ולשדרג את מראה הבית, מבלי לשבור קירות או לשנות את חלל הבית באופן מהותי. 

הום סטיילינג נכון יעזור לכם להבין אילו צבעים, רהיטים, טקסטיל, חפצי נוי ופריטי עיצוב כדאי לכם לבחור על מנת להעניק לבית שלכם את המראה והאווירה שאתם חולמים. איזה ריהוט כדאי לשים באילו חללים? איך ליצור פינות נעימות באמצעות צבעים או תאורה? ובאופן כללי, כיצד  כל אלה משתלבים בצורה נעימה, הרמונית ומושכת.


בית מעוצב היטב מתחיל בתכנון מוקדם

הבחירות האסתטיות שאנו עושים במהלך שיפוץ הבית מלוות אותנו לאורך שנים רבות ולכן, חשוב להקדיש להן את תשומת לב הראויה. הום סטיילינג שבעליו אינם יודעים מה הם באמת רוצים עלול לגרור בזבוז מיותר של זמן וכסף, ולתסכל אותנו הרבה יותר מאשר לגרום לנו אושר. הדרך הטובה ביותר לביצוע מייק-אובר כללי לבית או הום סטיילינג שישמח אותנו לאורך זמן היא להקדיש לנושא מחשבה מקדימה -  אל תמתינו לתחילת עבודות השיפוץ על מנת לקבל את ההחלטות החשובות: הבינו מראש מה הצרכים שלכם, מה החלומות שלכם, על מה תהיו מוכנים להתפשר ומה הכרחי, וכמובן- מה התקציב שלכם.

את התהליך הזה מומלץ כמובן לעשות בליווי איש מקצוע איכותי- הום סטיילינג המופקד בידיים הלא נכונות יכול לגרום לנזק יותר מאשר תועלת.


כיצד תבטיחו הום סטיילינג איכותי שישמח אתכם לאורך זמן?

על תתפשרו על מקצוענות המעצב - האם הייתם נותנים לקבלן לא מיומן את המפתחות לבית שלכם? סביר להניח שלא. על אותו עיקרון, כדאי שלא תבחרו להפקיד את המלאכה העדינה של הום סטיילינג בידי שאינו אמין או מנוסה מספיק לביצוע העבודה. השוק מוצף באנשים מוכשרים יותר או פחות המציעים את שירותיהם-  בדקו עבודות קודמות שהמעצב ביצע, שאלו שאלות ואל תשכחו לבקש המלצות.  

לכו עם החלומות האישיים שלכם -  אחד הדברים החשובים בהום סטיילינג הוא החלטה על הסגנון והקו הייחודיים לכם - ישנם אנשים המעדיפים עיצוב בסגנון אחיד – למשל: אנשים המעוניינים בעיצוב בסגנון כפרי יבחרו רהיטים מעץ, רצפת פרקט וגם דלת כניסה מעץ כפרי. לעומתם, ישנם כאלו אשר יעדיפו סגנון אקלקטי –ויבחרו לשלב רצפת פרקט עם  רהיטי מתכת או פלסטיק. הום סטיילינג איכותי מבטא בצורה אסתטתית את העדפותיו האישיות של כל אחד מאיתנו. לכן,  אין משמעות לבחירות או טעמם של החברים או המכרים שלכם אלא לרצונותיכם בלבד.

אל תוותרו על כימיה אישית עם המעצב -  ודאו כי הצד המבצע יודע מה הם רצונותיכם. 

על מנת שישיג את מטרותיו, הום סטיילינג חייב להתקיים בסנכרון מלא אתכם: 

ודאו מראש, כי אתם והמעצבים משדרים על אותו גל, וכי כל אנשי המקצוע, האמונים על המלאכה, יודעים כיצד צריכה להיראות התוצאה הסופית. זו הדרך היחידה להבטיח עיצוב אשר ישדרג את איכות חייכם ויבטיח לכם ימים ארוכים של אושר והנאה.