פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

האם כדאי להזמין מתקין פרקטים מקצועי?

 
 

זהו, זה קרה, הזמנתם פרקטים עבור הבית שלכם ועכשיו נותר רק דבר אחד: להתקין אותם. כאן עולה תמיד השאלה - האם לנסות להתקין פרקטים בעצמנו, או להזמין מתקין  מקצועי שיעשה עבורנו את העבודה. אנשים רבים חושבים שכדאי להם לנסות לחסוך עוד כמה שקלים, ולנסות להתקין את הפרקטים בעצמם, בפרט אם מדובר בפרקטים סינתטיים. אז אמנם חסכתם פה כמה שקלים, אבל יצרתם לעצמכם המון עבודה. הנה רשימה קצרה של מה שאתם צריכים לעשות: לייבש את החדר, למדוד לחות, לכסות את החדר בפוליאתילן, לדאוג לחפיפה בין הדבק נייר שתשימו לבין יריעות הפוליאתילן, והרשימה עוד מתארכת. 

מה הסיכון בהתקנת פרקטים באופן עצמאי? 

ישנם פרקטים שקל יותר להתקין באופן עצמאי לעומת פרקטים אחרים שהתקנתם היא מלאכה מעט יותר מורכבת. 
פרקט למינציה סינתטי הוא פרקט שיהיה לכם פשוט יותר להתקין בעצמכם, לעומת פרקט גושני אותו כנראה תתקשו להרכיב לבדכם. 
כך או כך, בהתקנת פרקט באופן עצמאי חשוב מאוד לעקוב בקפידה אחר הוראות היצרן ולא לחפש קצורי דרך, זאת בכדי להגיע לתוצאה מקצועית במידת האפשר.
ומה עם הזמנה של מתקין פרקטים מקצועי? ובכן זה אמנם עולה כסף, אבל העבודה והסיכון שפירטנו בשורות הקודמות ייעלמו כלא היו -  מתקין הפרקטים יבצע עבורכם את כל העבודה ויחסוך את הלבטים. 


מתי כדאי להזמין מתקין פרקטים מקצועי?

אם מדובר ברכישה של בית חדש או בשיפוץ מאסיבי של הדירה שלכם, אזי כדאי להזמין מתקין פרקטים מקצועי בערך לאחר ש 70% מהעבודה הסתיימה. למה הכוונה? באופן עקרוני כדאי להתקין פרקטים אחרי שכבר סיימתם עם כל נושא החשמל והאינסטלציה, וכמו כן כל מה שקשור לעבודה עם הקירות, כולל טפטים, גבס, וכל העבודה שכרוכה בנושא. הסיבה לכך פשוטה - הפרקט באופן טבעי חוסם גישה לתשתית הבית, ועבודה על הקירות עלולה אף היא לדרוש הזזה של הפרקט. לעומת זאת, מומלץ להזמין מתקין פרקטים מקצועי לפני שמיקמתם את הפריטים השונים בתוך החדר, במיוחד פריטים כבדים כמו ארונות או מזנונים. אם הכל כבר ממוקם ונותר רק להתקין פרקט זה כמובן לא נורא - אבל יהיה צורך להזיז את הפריטים הללו.

פרקט בשרון מציעים לכם צוות מקצועי

ברוכים הבאים אל האתר של חנות "פרקט בשרון". אנחנו מציעים לכם מגוון נרחב מאד של פרקטים מכל הסוגים - החל מפרקטים טבעיים מעץ מלא ועד לפרקטים סינתטיים. לא משנה אם אתם מחפשים פרקטים עבור הדירה החדשה שלכם, משפצים אולם אירועים, או עוברים אל משרד חדש - חברת "פרקט בשרון" מציעה לכם כל מה שאתם צריכים בתחום הפרקטים. כמו כן, אם אתם מעוניינים בהתקנת פרקטים- לחברת פרקט בשרון צוות מיומן בתחום התקנת הפרקטים, ואם בחרתם אצלנו פרקט איכותי - כמובן שנשמח גם להתקין אותו עבורכם בצורה מהירה ויעילה.
אז אם אתם מחפשים פרקט טוב ואיכותי, ומחפשים גם צוות איכותי שיתקין לכם אותו, פנו אל "פרקט בשרון" ותקבלו את השירות הטוב ביותר.
גרסה להדפסהגרסה להדפסה שליחה לחברשליחה לחבר