פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

בחירת ריהוט גינה

 
 

הגינה בחצר היא כבר מזמן לא עוד גינה, היא חלק מהבית. בארץ חמה ולוהטת כמו ישראל אנחנו הופכים את החלל החיצוני של הבית לחדר נוסף. הגינה משמשת לאירוח, לחגיגות משפחתיות, לארוחות, למשחק של הילדים וסתם למנוחה. אנחנו נהנים מהשמש, מהסתיו הישראלי ומהחורף העדין ומנצלים את הפינות הקסומות סביב הבית למגוון פונקציות שונות.

ריהוט גינה מקבל חשיבות ממש כמו ריהוט שאנחנו קונים לסלון הבית או לחדר השינה. איך בוחרים ריהוט גינה? קבלו כמה טיפים מהמומחים שלנו.


 
כורסא מעוצבת
 


ביחרו ריהוט שמתאים לגודל הגינה: 

יש גינות גדולות ורחבות, יש גינות צרות וארוכות, יש גינות בצד הבית ויש גינות קטנות וקומפקטיות. ריהוט הגינה צריך להתאים לגודל הגינה. אם יש לכם גינה קטנה, אל תקנו ספות גדולות ושולחן אוכל ענק לאכילה בחוץ, רכשו סט ריהוט קטן וקומפקטי. אם יש לכם גינה ענקית, נצלו את המרחב ליצירת פינות ישיבה, אירוח ואכילה בחוץ.


קנו ריהוט עמיד לתנאי מזג האוויר המשתנים:

כמו שכבר אמרנו, בישראל יש קיץ לח ומיוזע, גשם בחורף, סתיו עם חמסינים ויובש ואביב שמפתיע עם גשם ורוח, לכן ריהוט הגינה שלכם חייב להיות עמיד בפני פגעי מזג האוויר. היום ניתן למצוא ריהוט גינה איכותי מעץ, ראטן ומתכת שעמיד בפני כל פגעי מזג האוויר ונראה בדיוק כמו ריהוט ביתי – ספות, שולחנות אוכל, שולחנות אירוח ועוד אפילו פופים מבדים עמידים נגד רטיבות.


קנו ריהוט שמשרת את כל הצרכים שלכם:

אם אתם נוהגים לארח בחצר את כל המשפחה, רכשו ריהוט שמספק מספיק מקומות ישיבה, שאפשר לאכול סביבו, שהוא נוח לאירוח. אם הילדים הם אלו שמשחקים בחצר יותר מכולם, רכשו ריהוט שמתאים להם. התאימו את הריהוט לצרכים שלכם ושל כל בני המשפחה.  


 
כורסא בחדר עם פרקט
 


רכשו ריהוט גינה רק מחברה אמינה ומספק מקצועי:

היום אפשר לקנות ריהוט גינה בהרבה מאד מקומות, אבל אם אתם רוצים מוצר איכותי ועמיד לאורך זמן, ביחרו בספק או חברה מקצועיים, מוכרים ובעלי ניסיון. כך תדעו שקניתם מוצר טוב, איכותי, עמיד ובעל תו תקן לפי חוק.