פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

בחירת צבע פרקט

 
 

בחירת צבע הפרקט לריצוף הבית היא בחירה מהותית. הפרקט צריך להשתלב בסגנון הכללי של הבית, להחמיא לשאר הפריטים ולגוונים השולטים בחלל וליצור תחושה של מרחב. תוכלו למצוא אינספור גוונים של פרקטים, מכל הסוגים, מגווני עץ אותנטיים ועד לרצפה לבנה או רצפה בסגנון תעשייתי.


איך בוחרים את הצבע הנכון? ננסה לעזור לכם עם כמה טיפים מאנשי המקצוע שלנו.


הכינו תוכנית עיצוב לבית

בחירת הפרקט היא חלק מבניית תוכנית עיצוב לכל הבית. הכינו לעצמכם תוכנית קלילה שבה תפרטו את הצבעים שאתם רוצים שיאפיינו את החלל, צבעי הריהוט, הקירות, החיפויים ושאר הפריטים בבית. כאשר תגיעו עם תוכנית מוכנה, יהיה לכם יותר קל למצוא גוון מתאים.


שימרו על ראש פתוח

עולם הפרקטים מתכתב כל הזמן עם עולם העיצוב והטרנדים החולפים בו. בכל שנה מגלים קולקציות פרקטים חדשות עם גוונים מסקרנים, דוגמאות וטקסטורות מעניינות. כדאי לשמור על ראש פתוח ולהגיע לראות את הפרקטים כשאתם מכוונים למטרה, אבל מוכנים להיות מופתעים. רק לאחר שתראו את כל מה שמוצע היום, תוכלו לבחור בשיקול דעת.


ביחרו צבע שיוצר תחושת מרחב 

בחירת הריצוף תשפיע לא מעט על המראה של החדר והתחושה שתקבלו בכל פעם שתיכנסו אליו. כדאי לבחור בצבע שיוצר תחושת מרחב ולא מקטין את החדר. חדר קטן עם רצפה כהה מאד, למשל, יכול להרגיש חנוק וקטן עוד יותר. מצד שני, אל תשללו מראש רצפות פרקט כהות, שיכולות ליצור מצד שני תחושה חמימה ואינטימית במרחבים פתוחים וגדולים בבית.


 
 


חישבו לטווח הארוך

למרות שכדאי להכיר את הטרנדים של הרגע, כדאי גם לחשוב לטווח הארוך. שינויים בריהוט, צביעת קירות, בניית נישות אחסון ועוד שינויים שונים מתקיימים לאורך השנים ולכן כדאי לבחור צבע פרקט ליוכל להחמיא לכל השינויים האלו בטווח הארוך.


היעזרו באיש מקצוע

בחירת צבע פרקט היא בחירה מהותית וחשובה מאד. היעזרו באיש מקצוע שילווה אתכם, יציג את כל האפשרויות ויכוון אתכם בתהליך הבחירה. כך תוכלו לקבל מידע על כל האפשרויות השונות, לראות בפועל איך כל פרקט נראה ולקבל רעיונות שלא חשבתם עליהם.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פרקטים, בכל גוון שתרצו. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמבחר באולם התצוגה שלנו ולקבל ייעוץ מקצועי ועזרה בתהליך הבחירה.