פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

בחירת פינת אוכל

 
 

פינת האוכל בבית היא מקום שבו כל המשפחה מתכנסת בסוף היום לארוחה משפחתית, זה המקום שבו אנחנו מארחים את המשפחה והחברים בחגים ובהזדמנויות מיוחדות וזה המקום שסביבו מתכנסת כל שגרת האוכל של הבית. חשוב לבחור פינת אוכל שמתאימה לבית, לשגרת היום ולסגנון האישי של בני הבית.


 
כורסא מעוצבת
 


הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את פינת האוכל המושלמת עבורכם:

מדדו מראש את גודל השטח: לפני העיצוב, הצבע והסגנון חשוב לוודא שפינת האוכל תהיה תואמת לשטח בה היא אמורה להיות מוצבת כשתגיע הביתה. מדדו את שטח החלל בו תוצב פינת האוכל וביחרו בריהוט שלא יתפוס יותר מדי מקום ויהיה ניתן לזוז סביבו.


ביחרו בצבעים שתואמים לשאר הריהוט בחלל החדר: כיום ברוב הדירות והבתים פינות האוכל הן חלק ממתחם פתוח שכולל את הסלון ולעיתים גם את המטבח. ביחרו בגווני עץ או בצבעים אטומים שמתאימים לשאר הריהוט בחדר ומשלימים אותו. ניתן לבחור בגוון שמתחבר לגוונים האחרים בחדר אבל מעט שונה – זאת כדי ליצור הפרדה בין כל הפונקציות בחלל.


בחרו פינת אוכל עשויה מחומרים חזקים ועמידים: פינת אוכל היא לא משהו שרוכשים מדי שנה ואתם רוצים להשתמש בה כמה שיותר זמן, לכן ביחרו בריהוט איכותי, העשוי מעץ או מתכת חזקים, ומגיע אליכם מספק אמין.


בחרו בגימור קל לניקוי: פינת אוכל היא מקום שקל ללכלך. ארוחות משפחתיות, ילדים שמתרוצצים עם אוכל ביד, תאונה בה נשפכת תכולת הסיר וסתם ארוחת ערב שמחה – כל אלו משאירים לכלוך על השולחן. חשוב להקפיד על רכישה של פינת אוכל שקל לנקות ושהכתמים יורדים ממנה בקלות.


 
כורסא בחדר עם פרקט
 


פינת אוכל בבית היא עניין חשוב. גם אם נהגתם לאכול סביב השיש במטבח או מול הטלוויזיה, חשוב שתדעו שפינה כזו, שמוקדשת לישיבה משותפת לארוחות משפחתיות, חשובה מאד בבית. זה המקום שבו כולם מתכנסים לאחר יום עבודה ובית ספר, זה המקום בו אנחנו נהנים זה מחברת זה בזמן החגים וזה המקום לארוחות הרומנטיות שלכם. מכל הסיבות האלו, השקיעו מחשבה בבחירת פינת האוכל שלכם.


אנחנו עומדים לרשותכם עם מגוון ענק של פינות אוכל איכותיות, מעוצבות ויפיפיות לכל בית. נשמח ללוות אתכם בתהליך הבחירה ולעזור לכם למצוא את פינת האוכל המושלמת עבורכם, בתנאים הטובים ביותר.