פרקט בשרון
09.03.2010 כותרת עבור חדשות נגללות תיאור קצר עבור חדשות נגללות
 
 
 
 

בחירת וילונות לחדר הילדים

 
 

חדר הילדים הוא המקום לשעשוע, למשחק, לזמן איכות ולהרבה הנאה של הילדים ועם הילדים. עבור הורים רבים עיצוב חדר הילדים הוא חוויה מאתגרת ומיוחדת הרבה יותר מאשר עיצוב כל חדר אחר בבית. זה המקום להשתעשע עם צבעים, טקסטורות ואביזרים וליצור עולם קסום עבור הילדים שלכם. בחירת הוילונות לחדר הילדים מהווה גם היא חלק מהאתגר.

 
חדר שינה לילדים
 

מהם הדברים החשובים בעת בחירת וילונות לחדר הילדים? קבלו כמה טיפים מהמומחים שלנו!

  • ביחרו בוילון שמאפשר כניסה של אור טבעי ואוויר לחדר: מכיוון שמדובר בחדר הילדים, חשוב לשמור על אור טבעי ובהיר ועל כניסה קבועה של אוויר צח אל החדר. ביחרו וילונות קלילים שאינם חוסמים את האוויר ואת האור אלא יוצרים הצללה נעימה כשיש צורך בכך. 
  • שלבו את הוילון בקונספט העיצובי של החדר: הוילון צריך להתאים לקונספט העיצובי של החדר כולו. אם החדר מעוצב בסגנון ספארי, אל תבחרו בוילון עם דמויות של בובות או פיות, אלא בהדפס חייתי ומדליק. אם החדר מעוצב בסגנון מינימליסטי, אל תבחרו וילון מצועצע ועמוס באלמנטים. 
  • שלבו בדים בהדפסים שונים: אם אתם רוצים ליצור וילון בהתאמה אישית שיתכתב עם פריטים שונים בחדר תוכלו לשלב בוילון מספר סוגי בדים – למשל פסים עם נקודות, צבע פסטל עם צבע בולט יותר וכן הלאה. חשוב להתאים את הצבעים וההדפסים לשאר הפריטים שבחדר ולא להעמיס על החלל.
 
חדר שינה לילדה
 

  • בחדר עמוס העדיפו וילון בהיר וחלק: אם החדר הוא קטן ועמוס ברהיטים ופריטים, אל תוסיפו עוד אלמנטים לחגיגה. בחרו בוילון בעל צבע ניטרלי כמו לבן או שמנת שישתלב בחלל וייתן פתרון הצללה, אבל לא ייצור מראה עמוס וחנוק.
  • בחרו פתרונות הצללה חכמים: במידה והחדר הוא חדר חשוף לשמש, שדורש פתרונות הצללה מהותיים, העדיפו וילונות מתקדמים בעלי יכולות ויסות של הצללה – למשל וילונות רומיים, וילונות ורטיקליים או תריסי גלילה. היום ניתן למצוא את אלו במגוון דוגמאות שמתאימות לחדרי ילדים.
  • בחרו בבדים וחומרים איכותיים ועמידים: חדרי ילדים הם חדרים שמתבלגנים, מלכלכים ועוברים מהפכים מדי שבוע, לכן מומלץ לבחור בוילון העשוי מחומרים איכותיים ועמידים. הקפידו על בדיקת תו התקן של הוילון כדי לוודא שעבר את כל האישורים הדרושים ושהוא עשוי מחומר מוכר ובטוח לשימוש.